13 styczeń 2011

Edifice EQW-M1100C-1A i EQW-M1100DB-1A

Autor: Artur Róż. Kategorie: Edifice .

Gratulacje!
Jeśli widzisz ten tekst, to znaczy, że Karta Kluba jest już Twoja. Teraz tylko napisz nam swój adres pocztowy na kontakt[małpa]casio-polska.pl i w temacie wpisz “Widziałem”, a wyślemy Ci Kartę Klubową

Trzeba powiedzieć, że jesteś już bardzo blisko w odnalezieniu drogi do niespodzianki, ale szukaj dalej. To jeszcze nie tutaj. Lecz gdy już znajdziesz drogę do niespodzianki, pochwal się o tym, pisząc na naszej tablicy na facebooku słowa “Znalazłem drogę do niespodzianki!” i wrzucając linka do tego postu na blogu. Już niedługo przygotujemy komplet dodatkowych korzyści i specjalną stronę poświęconą Karcie, tak byś mógł cieszyć się swoim zegarkiem jeszcze bardziej.
Kolejne doskonałe, wręcz olśniewające modele klasyczno-sportowe w kolekcji Edifice. Niczym rodzina. Dwa modele Edifice. Niesamowite maszyny. Agresywne, a zarazem delikatne. Opływowe, kształtne, idealne. Ciekawa tarcza oprócz godziny pokaże nam także odczyt stopera, a całość zaśpiewa nas pobudzająco, gdy ustawimy sobie alarm. No i dodatki, które dodają jeszcze większą klasę. Mam na myśli solar i waveceptor. Prezentuje Wam dziś idealne połączenie zegarka klasycznego, który pasuje do marynarki; zegarka sportowego, z którym możemy iść na basen; zegarka wielofunkcyjnego, który ułatwia nam życie w podróży i przypomni o ważnej dla nas porze. Wszystko zamknięte w stalowej kopercie i bransolecie. Gdy pierwszy raz zobaczyłem ten model pomyślałem, że musi być w nim coś nie tak. “Pewnie brakuje automatycznego kalendarza” – pomyślałem. Ku mojemu zdziwieniu i dodatkowej uciesze ten kalendarz jest i działa bez żadnego problemu.
Kolejny raz Casio stawia wysoko poprzeczkę konkurencji, ale także sobie. Ciężko będzie przebić ten model, od razu widać, iż projektanci i wykonawcy bardzo przyłożyli się do detali, które wbrew pozorom są bardzo widoczne i czytelne na tarczy, a także kompozycji pełnego modelu. Czy to oznacza dla nas jakąś nową erę zegarków klasyczno-sportowych? A może chociaż nową ścieżkę w projektowaniu zegarków Edifice? Mam nadzieję, że tak! :)

Zostaw komentarz


4 × pięć =

Znajdź nas na Facebook

Wstąp do Klubu Casio-Polska.pl

Każdy klient, który dokona zakupu jakiegokolwiek zegarka w sklepie internetowym Casio-Polska.pl otrzyma Kartę Klubową z unikatowym kodem wielokrotnego użytku. Po wpisaniu kodu w formularzu zamówienia Klient automatycznie będzie postrzegany jako członek Klubu i z tego względu będą przysługiwały mu dodatkowe rabaty.

Zdobądź kod już teraz!

Wystarczą 2 kliknięcia. Pierwszy klik zrób tutaj

Kategorie

Filmy

Handel i usługi

Inne blogi o zegarkach

Opinie i komentarze

  • Komentarze w serwisie Ceneo Komentarze odnośnie towarów i usług, które są oferowane w naszym sklepie internetowym.
  • Komentarze w serwisie Opineo Przeczytaj opinie dotyczące standardów obsługi naszego sklepu oraz jakości oferowanych przez nas produktów, które są wystawiane przez naszych klientów.

Archiwa

Strony

Najczęściej wyszukiwane frazy